На Хмельниччині побудували сонячну станцію з комплектуючих виготовлених в Україні

У Хмельницькій області побудували сонячну електростанцію потужністю 14 МВт, всі комплектуючі якої, в тому числі сонячні панелі, виготовлені в Україні.

СЕС «Залісся» складається з понад 37 926 тисяч сонячних панелей SNRG, зібраних на вінницькому заводі KNESS PV, передає Вінниця.info.

Інверторні станції та металоконструкції для кріплення панелей виготовлені KNESS Product.

Сонячна електростанція розташована на 26 га землі, непридатної для сільськогосподарського використання.

"Сонячна станція генеруватиме майже 15600 МВт-год електроенергії на рік, - зазначають у компанії. – Виробленої електроенергії вистачить на забезпечення енергопотреби близько 7800 домогосподарств та запобігти викидам в атмосферу 15 тис. тонн вуглекислого газу впродовж року".
Замовником будівництва виступила компанія "ENERGY SUN", проектування та будівництво станції виконав ТОВ "Подільський Енергоконсалтинг", що входить до складу групи компаній KNESS.

Завод з виробництва сонячних панелей "KNESS PV", який відкрили 5 лютого 2019 року у Вінниці, виготовляє рамкові і безрамкові сонячні панелі для побутових, комерційних та промислових сонячних електростанцій. Номінальна потужність однієї панелі становить від 270 до 370 Вт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: