На Херсонщині почнуть будувати вітрову станцію потужністю 163МВт для забезпечення енергобезпеки прикордонного району

Біля селища міського типу Мирне(Каланчацького району, Херсонської області) мають намір побудувати вітроелектростанцію потужністю 163 МВт.

Проект ВЕС "Мирненська" реалізує компанія "Віндкрафт-Каланчак", передає fakti.ks.ua

Наразі Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) надала дозвіл на будівництво вітроелектростанції потужністю 75,6МВт, але загальна потужність ВЕС становитиме 163 МВт.

«На даний момент будівництво йде на одному майданчику - на підстанції "Каїрка", - заявив заступник генерального директора компанії "Віндкрафт-Каланчак" Юрій Стельмашенко. - Ми оформили земельні ділянки під майбутній вітропарк і подали повідомлення про початок будівельних робіт».

Вітроелектростанція "Мирненська" стане однією з найпотужніших електростанцій в Україні і забезпечуватиме енергетичну безпеку прикордонного Каланчацького району, який раніше отримував електроенергію з розташованої в окупованому Криму підстанції "Титан". Після підриву опори лінії електропередач "Каховка-Титан" Каланчацький район залишився без світла і обленерго спішно побудувало біля села Каїрка підстанцію, яка поки що рятує ситуацію. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка