На Херсонщині побудують вітроелектростанції майже на 6 га землі

У Херсонській області планують виділити для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій 5,68 га землі, повідомляє minregion.gov.ua.

Як зазначає прес-служба Держгеокадастру, 3,36 га із земель сільськогосподарського призначення на території Новодмитрівської сільської ради Генічеського району нададуть ТОВ «Віндкрафт Україна», а 2,32 га на території Сивашівської сільської ради Новотроїцького району отримає ТОВ "Віндкрафт Таврія".

Намір побудувати у 2015 році на Херсонщині вітроелектростанцію потужністю до 70 МВт компанія «Віндкрафт Україна», яка входить у трійку вітроенергетичних лідерів України, озвучила наприкінці минулого року. Передбачається, що Новотроїцька ВЕС, яка складатиметься з 21 вітроенергетичної установки, розташується на землях Сергіївської та Сивашівської сільських рад.

Примітно, що влітку 2014 року у Херсонській області компанія вже ввела у експлуатацію дві вітряні електростанції - ВЕС Берегова потужністю 12 МВт і ВЕС Ставки потужністю 9 МВт. Тоді керівництво «Віндкрафт Україна» заявляло, що незважаючи на існуючу невизначеність, будівництво об’єктів вітрової енергетики на території України буде продовжено.

Наразі компанія володіє трьома вітропарками сумарною потужністю 31 МВт (Новоросійська ВЕС була запущена у 2012 році).

За даними Держгеокадастру, близько 4,5 тис. об’єктів сонячної та вітрової генерації, які сьогодні займають у Херсонській області понад 4,3 тис. га землі, щорічно сплачують до місцевих бюджетів 3,1 млн гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка