На Херсонщині планують збудувати геліоелектростанцію, яка працюватиме цілодобово

В Іванівському районі Херсонської області мають намір побудувати геліоелектростанцію, яка збиратиме сонячну теплову енергію.

Станцію, яка працюватиме 24 години на добу, планує звести компанія "Рендж Татарбунари", передає Uapress.info

Як зазначає голова Іванівської РДА Сергій Довбня, геліоелектростанція будуватиметься з 2017 по 2020 рр.

ТОВ "Рендж Татарбунари" - дочірня структура компанії Рендж Девелопмент, яка сьогодні працює на ринку ВДЕ в Україні, Вірменії та Казахстані, готова інвестувати у проект 10-12 млн євро.

Сьогодні портфель діючих електростанцій Рендж Девелопменту має загальну потужність приблизно 46 МВт на додаток до девелоперського портфелю сумарною потужністю понад 200 МВт сонячних і вітряних електростанцій. Компанія не тільки інвестує власні кошти, але й співпрацює з міжнародними фінансовими установами, зокрема з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), а також з Фондом Чистих Технологій.

Рендж Девелопмент має п'ять "дочок" у Вінницькій області: ТОВ "Грін Агро Сервіс", "Праймвуд", «Рендж Бершадь», "Рендж Томашпіль", "Рендж Тросятянець" і чотири в Одеській області: ТОВ "Рендж Ізмаїл", "Рендж Татарбунари", "Рендж Сарата" і "Рендж Арциз".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка