На Херсонщині будують дата-центри загальною потужністю 1,4 ГВт

У Херсонській області будують дата-центри загальною потужністю 1,4 ГВт.

Проекти реалізують дві українські компанії "H2" і "Дайналайн Констракшн", передає Енергореформа

«Наразі H2 і «Дайналайн Констракшн» отримали від НЕК "Укренерго" технічні умови на приєднання до мережі дата-центрів потужністю по 700 МВт кожен, - повідомив в.о. члена правління НЕК "Укренерго" Олексій Брехт на офіційному відкритті ЛЕП 750 кВ "Запорізька АЕС - Каховська" 24 грудня. - Зараз компанії займаються відведенням землі, проектуванням».

За його словами, дата-центри мають намір під'єднати до підстанції (ПС) 750 кВ "Каховська". «До березня компанії повинні підготувати проектну документацію щодо приєднання, - зазначив Олексій Брехт. – Це єдині поки проекти в Україні - перший крок до реалізації ініціативи з будівництва дата-центів".

В кінці серпня "Енергоатом" і компанія "Н2" підписали меморандум про співпрацю щодо будівництва біля Запорізької АЕС обчислювального дата-центру з обсягом інвестицій $700 млн, який повинен стати одним з найбільших у Європі. Тоді ж ПрАТ "Укргідроенерго" повідомило про підписання Меморандуму про співпрацю з ТОВ "Н2" при будівництві заводу електролізного виробництва водню.

Бенефіціаром ТОВ "Н2"(Київ), зі статутним капіталом 1 тис. грн, до 8 серпня 2020 року був вказаний Вадим Чижиковський, на сьогодні – ПрАТ "Компанія з управління активами "Славутич-Інвест" (Запоріжжя).

Бенефіціарами ТОВ "Дайналайн Констракшн"(Київ) є Сергій Титов і Олег Крот.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка