На Харківщині планують побудувати дві біоТЕЦ потужністю 9,6 МВт

У Вовчанську і Куп'янську Харківської області розглядають можливість будівництва двох ТЕЦ на біомасі (деревній трісці і відходах сільського господарства), електричною потужністю 9,6 МВт та тепловою потужністю 21 Гкал/год кожна, повідомляє Урядовий портал.

Законодавче підґрунтя та технологічні можливості будівництва біоТЕЦ 7 липня обговорювали Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та віце-президент промислово-фінансової корпорації «МАСТ-ІПРА» Олександр Греховодов.

ТЕЦ на біомасі не лише забезпечать два міста електроенергією і відновлять цілорічне гаряче централізоване водопостачання, а й відкриють нові робочі місця.

«БіоТЕЦ – це ефективне рішення енергетичних та економічних проблем міст. Населення буде забезпечено життєво необхідними ресурсами, підвищиться енергобезпека, покращиться економічна ситуація, з’являтимуться нові робочі місця, запрацюють нові ринки споживання відновлюваних джерел енергії», – прокоментував Сергій Савчук.

Також голова Держенергоефективності відзначив, що вітчизняний бізнес все більше займається проектами з використанням відновлюваних джерел енергії. А стимулюють ці проекти тариф на тепло «не з газу», а також один з найбільших у світі «зелених» тарифів на електроенергію з біомаси та біогазу – 12,4 євроценти/кВт*год.

В свою чергу Олександр Греховодов поділився планами корпорації збудувати заводи з переробки твердих побутових відходів для виробництва енергії спільно з данською компанією «Babcock & Wilcox Volund». Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка