На Харківщині 30 млн.грн для переведення котелень на альтернативні види палива освоїли за 3,5 місці

Харківщина активно відмовляється від газових котелень на користь альтернативних видів твердого палива (палети). 

13 січня у Департаменті капітального будівництва Харківської облдержадміністрації відбулася нарада з питань введення в експлуатацію котелень на альтернативному виді палива в районах та містах області, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету. 

Згідно Постанови Кабінету Міністрів №369 «Деякі питання соціально-економічного розвитку окремих територій у 2014 році» Харківській області на заміну газових котелень на альтернативні види твердого палива (пелети) з державного бюджету було виділено понад 30 млн. грн. Чотири твердопаливних модульних котельні вже введені в експлуатацію. Завершені будівельні і монтажні роботи ще на 19 об’єктах, 7 з яких у Харківському районі.

 «Ця субвенція дуже своєчасна для Харківської області. Ми її за 3,5 місяці практично всю освоїли. Під час наради головний підрядник, який виконав монтаж 19 котелень, надав нам остаточний графік здачі об'єктів. До кінця цього тижня в Харківському районі будуть здані в експлуатацію ще 2 котельні: у селі Борисівка проведено технічне переоснащення систем теплопостачання ЗОШ І-ІІІ ступ. з установкою модульного генератора 200 кВт, а також виконано установку модульного генератора 200 кВт по вул. Западна, 3 у сел. Мала Рогань», - зазначив тимчасово виконуючий повноваження заступника голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: