На Гоа врегулюють тарифи на ВДЕ та побутове сміття

Комісія з регулювання електроенергетики (JERC) штату Гоа та сполучених територій опублікувала проект нормативних актів для визначення тарифів на відновлювані джерела, включаючи сонячну енергетику. Проект представлений для коментарів та пропозицій зацікавлених сторін до 4 червня 2019 року, пише mercomindia.com.

Нові тарифи застосовуватимуться до штату Гоа і сполучених територій Андаманських і Нікобарських островів, Чандігарха, Дадра і Нагар Хавелі, Даман і Діу, Лакшадвіпа і Пудучеррі. Правила стосуватимуться всіх енергогенеруючих станцій на відновлюваній енергії, що введені в експлуатацію протягом контрольного періоду. Він триватиме три роки, починаючи з дати повідомлення про тарифи. Вказано, що тарифний період для вітрової та сонячної енергетики складе 25 років, а для біомаси, твердих побутових відходів, та refuse-derived fuel (вид побутового сміття, яке потім використовують для спалення) термін дії тарифу складатиме 20 років. Більш того, для малих гідро- та приливних електростанцій тарифний період складе 35 років.

Всі енергетичні проекти на ВДЕ будуть розглядатися як обов’язкові до виконання. У випадку, якщо виплата будь-якого рахунку, що підлягає сплаті згідно з цими правилами, затримується понад 60 днів, генеруючою компанією стягується доплата за несвоєчасну оплату у розмірі 1,25% на місяць.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка