На Гнідавському цукровому заводі побудують комплекс з виробництва біогазу

На Гнідавському цукровому заводі, що в Луцьку, залишки мелясної барди перероблятимуть на біогаз.

Про встановлення біогазового комплексу йдеться у договорі підписаному ВАТ «Гнідавський цукровий завод» з ПрАТ «Українська технологічна компанія», передає 0332.ua.

Як зазначив голова спостережної ради ВАТ «Гнідавський цукровий завод» Ярослав Галькевич, виробництво альтернативного виду енергії дозволить ліквідувати проблему з відходами біоетанолового та цукрового заводів.

«Відходи цукрового виробництва: бурячиння та жом – це сировина для виготовлення екологічно чистого, дуже вигідного з точки зору собівартості, альтернативного палива, яке поступово здатне прийти на заміну російському природному газу, - зазначив він. – Україні, яка є одним з найбільших у світі виробників цукру, навіть не потрібно створювати окрему інфраструктуру для виготовлення цього виду палива - його можна виробляти на цукрових заводах».

Роботи відповідно до укладеного договору розпочалися на початку червня.

Передбачається, що біогазовий комплекс, який повністю розвантажить фільтраційні поля Гнідавського цукрового заводу, запрацює на повну потужність вже у листопаді цього року.

Співробітництво Гнідавського цукрового заводу та ПрАТ «Українська технологічна компанія» розпочалося у 2013 році і наразі виходить на «фінішну пряму».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка