На Гігафабриці від Tesla почали виробляти літієві акумулятори нового типу

Нещодавно компанія Tesla Motors повідомила про початок масового виробництва літій-іонних акумуляторів на Gigafactory. Вироблятимуться акумулятори спільно із японською компанією Panasonic, повідомляє Еlectrek.

Нові літієві акумулятори мають назву «2170», що позначає їхній розмір – 21мм на 70мм. Вони товщі і вищі, ніж попередні розробки формату «18650». За словами Ілона Маска, акумулятори нового типу мають найвищу щільність енергії і водночас найдешевші.

Акумулятори використовуватимуться не лише для електромобіля Model 3, вони будуть універсальними для інших пристроїв. Зокрема, 2170 будуть використовуватися в Powerpack і Powerwall – пристроях виробництва Tesla Motors для накопичення і зберігання енергії в приватних домоволодіннях і на невеликих підприємствах. Ці системи накопичення енергії також розглядаються як допоміжні пристрої для панелей Solar Roof.Вже до 2018-го Tesla і Panasonic планують збільшити виробництво до 35 ГВт/рік. При цьому представники компанії заявляють, що дана цифра складе майже половину потужностей всіх вироблених у світі акумуляторів. На Гігафабриці працюватимуть 6500 осіб, та додатково буде створено ще 20-30 тис. робочих місць.

За задумом, концентрація виробництва в одному місці і значне підвищення автоматизації процесу дозволить серйозно знизити собівартість вироблених акумуляторів і, як наслідок, знизити кінцеву вартість електромобілів Tesla.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка