На Гавайських островах побудують «зелені» енергокомплекси загальною потужністю 350 МВт

На трьох островах Гавайського архіпелагу планують побудувати енергокомплекси з сонячними електростанціями та накопичувачами енергії.

Шістнадцять проектів загальною потужністю 350 МВт відібрала американська Hawaiian Electric Company, Inc. (HECO) - дочірня компанія холдингу Hawaiian Electric Industries, Inc. - найбільшого постачальника електроенергії у штаті, передає ruscable

Зокрема, на острові Оаху планують побудувати вісім суміщених комплексів: сонячна станція плюс storage і один накопичувальний сумарною потужністю близько 287 МВт, які генеруватимуть 1,8 ГВт*год електроенергії у рік.

На острові Мауї мають намір звести три суміщених комплекси(solar-plus-storage) і один накопичувальний сумарною потужністю 100 МВт, які генеруватимуть 560 МВт*год електроенергії у рік.

На острові Гаваї планують побудувати два суміщених комплекси (solar-plus-storage) і один накопичувальний сумарною потужністю 72 МВт, які генеруватимуть 492 МВт*год електроенергії у рік.

HECO планує почати переговори з розробниками, які, у свою чергу, повинні узгодити обговорити проекти з місцевою владою у районах, де передбачається будівництво енергооб'єктів. Технічні характеристики і точне місцезнаходження енергокомплексів будуть опубліковані після врегулювання всіх питань.

Підсумкові контракти на будівництво енергооб'єктів HECO зобов'язана направити на узгодження галузевому регулятору штату (Hawaii Public Utilities Commission).

Відповідно до поточного графіка введення в експлуатацію першого енергооб'єкта очікується у 2022 році.

HECO готується підготувати і представити влітку 2020 року аналогічні пропозиції для островів Молокаї і Ланаї. У 2015 році у штаті Гаваї – вперше в США – був прийнятий закон, який передбачає формування енергобалансу штату до 2045 року тільки на основі ВДЕ (Renewable Portfolio Standard, RPS). Плани HECO з будівництва нових енергокомплексів входять у програму штату з виконання RPS.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: