На Франківщині запустили дві сонячні станції, а ще на три – видали дозволи на будівництво

У липні на Франківщині ввели в експлуатацію сонячні електростанції в селищі міського типу Чернелиця та у селі Сарники, для будівництва ще трьох СЕС в області виділили земельні ділянки.

Так, у другому місяці літа Державна архітектурно-будівельна інспекція зареєструвала два сертифікати на запуск СЕС у Городенківському та Рогатинському районах, передає Побудовано в Івано-Франківську.

Замовником будівництва сонячної станції у смт Чернелиця виступило ТОВ «Альфа-Енергія», а у селі Сарники - ТОВ «Сан Вест Енерджі». Будівельні та монтажні роботи в обох випадках виконала підрядна організація ТОВ «Солар Стальконструкція».

На додачу, Івано-Франківська облдержадміністрація надала ТОВ "С-Капітель" дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення двох земельних ділянок площею 2,94 га та 3,2636 га за межами села Монастирчани для будівництва та обслуговування сонячної електростанції.

Як зазначено у розпорядженнях ОДА, землі передані товариству "С-Капітель" для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій - для будівництва та обслуговування сонячної електростанції.

Разом з тим, у серпні Державна архітектурно-будівельна інспекція зареєструвала два дозволи на будівництво сонячних електростанцій у Тисменицькому та Тлумацькому районах Івано-Франківської області. Перший документ був виданий на зведення СЕС у селі Стриганці. Замовником робіт виступає товариство з обмеженою відповідальністю "Саненерджі", підрядник - ТОВ "Солар Стальконструкція".

Ще один дозвіл зареєстрований на будівництво сонячної електростанції у селищі міського типу Обертин. Замовником робіт виступає товариство з обмеженою відповідальністю "Сансолар", підрядник - ТОВ "Солар Стальконструкція". 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка