На Франківщині планують побудувати біогазовий завод на відходах сільського господарства та тваринництва

У селі Чесники (Івано-Франківська область) мають намір побудувати комплекс з переробки відходів сільського господарства і тваринництва у біогаз та виробництва електроенергії.

Завод, де біогаз отримуватиметься шляхом анаеробного збродження, планує звести ТОВ "Персей Енерго", передає газета "Галичина".

Комплекс мають намір розташувати на 1,7013 гектарах призначених для ведення особистого селянського господарства(кадастровий номер - 2624487301:01:002:1448).

Від спалювання біогазу планують отримувати 12 млн кВт-год у рік електричної енергії та 7,28 млн кВт-год у рік теплової енергії.

Вироблена електроенергія використовуватиметься для потреб комплексу та продаватиметься у загальну мережу за «зеленим» тарифом, а теплова енергія – для технологічних потреб ферми.

Реалізація проекту дозволить забезпечити робочими місцями місцеве населення, покращити економічну ситуацію регіону сплатою податків у місцевий бюджет, мінімізувати навантаження на довкілля у регіоні за рахунок організованого збирання, перероблення та утилізації відходів сільського господарства та тваринництва, а також забезпечення Рогатинського району відновлювальною електроенергією, йдеться у повідомленні.

Усі зауваження та пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень і рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації на адресу: 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23-а, тел./факс 52-61- 50, e-mail: ifecobez@gmail.com, (0342) 52-61-50, Пліхтяк Андрій Дмитрович.

За даними ЄДРПОУ, кінцевими бенефіціарами ТОВ "ПЕРСЕЙ ЕНЕРГО" вказані жителі Івано-Франківська Лисів Андрій Степанович та Семанів Андрій Михайлович.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка