На Донеччині кожен власник приватної сонячної станції щомісяця забезпечує «зеленою» електроенергією 10 сімей

У Донецькій області один власник приватної сонячної чи вітрової електростанції щомісяця у середньому забезпечує «зеленою» електроенергією 10 домогосподарств.

З початку року компанія-постачальник «Донецькі енергетичні послуги» закупила понад 1,5 млн кВт⋅год електроенергії, виробленої домашніми СЕС і ВЕС, передає dey.com.ua

«Зараз на Донеччині один просьюмер - домогосподарства, які самостійно виробляють для своїх потреб електроенергію, а надлишки продають у мережу - щомісяця у середньому забезпечує «зеленою» енергією 10 сімей, – каже директор компанії «Донецькі енергетичні послуги» Олександр Северін. - Чим більше людей будуть переходити на використання поновлюваних джерел енергії, тим більше буде чистої енергії, яка не вимагає викопного палива: газу, вугілля».

Примітно, що з січня по червень у області встановили 62 нові сонячні та вітрові домашні електростанції.

Загалом на Донеччині працює 171 домашня СЕС та ВЕС. Лідер за кількістю установок – Маріуполь. «Донецькі енергетичні послуги» уклали договори з 44 маріупольськими просьюмерами, серед яких є комбінована станція, яка генерує енергію з сонця і вітру одночасно. На другому місці Слов’янськ, де встановлено 29 домашніх сонячних електростанцій, у Костянтинівці – 14, у Лимані – 13, у Покровську – 11.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: