На Дніпропетровщині побудують ще 7 сонячних електростанцій

У Дніпропетровській області планують побудувати 7 нових сонячних електростанцій.

Як повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, наразі для СЕС виділені ділянки, визначені сроки зведення та джерела фінансування, передає LB.ua.

"Минулого тижня було підписано меморандум із компанією з Ірландії щодо будівництва сонячної електростанції потужністю 250 МВт, - розповідає він. - Ще один інвестор планує розпочати будівництво двої сонячних станцій влітку у Покрові: для однієї - потужністю 14 МВт - вже отримав землю, для другої - потужністю 10 МВт – оформить ділянку у березні".

У процесі оформлення знаходиться земля для зведення сонячної електростанції потужністю 6 МВт у Чкалівській ОТГ, додає Валентин Резніченко. 

«Також розглядається будівництво сонячної електростанції у Павлоградському районі - на 30 МВт, і у Дніпровському районі - на 25 МВт, - повідомив голова Дніпропетровської ОДА. - Ще одну ділянку під сонячну станцію потужністю 10 МВт у Дніпровському районі наразі вже виділено - невдовзі розпочнеться будівництво».

Зараз у Дніпропетровській області працює дві сонячні електростанції - у Підгородньому та Нікополі. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка