У колишньому кар’єрі з видобутку марганцю побудують 240-мегаватну сонячну станцію

На околиці міста Покровськ(Дніпропетровська область) планують розпочати будівництво сонячної електростанції потужністю 240 МВт.

874 тисяч сонячних панелей встановить підрозділ енергохолдингу ДТЕК – «ДТЕК ВДЕ» на землях колишнього кар’єру з видобутку марганцю, передає expro.com.ua.

Як зазначають у компанії, землі належать до категорії рекультивованих ґрунтів, які не є цінними для сільгоспвиробництва.

«Китайська компанія Risen Energy Co. поставить для Покровської СЕС монокристалічні сонячні модулі(PERC) одничною потужністю 370 Вт., - розповідає директор Покровської сонячної електростанції Олег Соловей. - Німецький концерн Siemens обраний генеральним підрядником для будівництва підстанції збору потужності 35/150 кВ з поставкою всього ключового обладнання, такого як трансформатори, розподільні пристрої відкритого і закритого типу, системи контролю».

Електроенергії згенерованої СЕС вистачить для забезпечення енергопотреб 200 тисяч українських домогосподарств.

«Покровська СЕС дозволить виробляти близько 400 млн кВт-год «зеленої» електроенергії, що дозволить скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 400 тис. тонн у рік, - наголошує генеральний директор «ДТЕК ВДЕ» Філіп Лекебуш. – Станція зробить значний внесок у реалізацію цілей Енергетичної стратегії України».

Інвестиції в проект складуть близько 200 млн євро.

Покровську сонячну електростанцію будуватимуть українські підрядники.

"Завдяки будівництву СЕС у розвиток інфраструктури буде інвестовано близько 10 млн гривень, - пояснює Олег Соловей. - Також передбачаються податкові відрахування більше 20 млн на рік".

Підготовчі роботи розпочнуться вже у лютому, а у жовтні планують завершити будівництво.

Покровська стане третьою сонячною станцією ДТЕК в Україні після Трифанівської і Нікопольської СЕС.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка