На Дніпропетровщині планують побудувати біогазову станцію на осаді стічних вод та курячому посліді

В селі Новоолександрівка (Дніпропетровська область) побудують біогазову електростанцію з переробки осадів стічних вод комунального підприємства "Дніпроводоканал" та курячого посліду.

Як йдеться на сайті Єдиного реєстру оцінки впливу на навколишнє середовище, проект реалізує ТОВ "Біо енерджі Дніпро", передає marketing-ua.com.

Біогазову станцію планують побудувати на 3,23 гектарах Центральної станції аерації КП "Дніпроводоканал". Інші альтернативи не розглядалися.

Передбачається, що вона перероблятиме осад стічних вод КП "Дніпроводоканал" у кількості 2200 т/добу і курячий послід у кількості 140 т/добу. Відходи оброблятимуться у ферментаторах, де вироблятиметься 1362 куб. м/год біогазу.

Потім біогаз спалюватиметься на газопоршневих агрегатах для виробництва електроенергії. Відпрацьований муловий субстрат буде перекачуватися на мулові поля КП "Дніпроводоканал" ДМР. Біогазова електростанція потужністю 4,8 МВт займатиме 6 тисяч квадратних метрів.

ТОВ "Біо енерджі Дніпро" зобов’язується стоки і шкідливі відходи очищати і проводити їх безпечне захоронення.

Згідно з даними Мін'юсту, власником є на 99% "АПС Пауер Технолоджі Гмбх", і на 1% - ТОВ "Альтернативні енергоресурси". Компанію пов'язують з корпорацією CONCORD GROUP і дніпровським бізнесменом Сергієм Довгалюком.

До 28 вересня 2019 року включно громадськість може подавати свої зауваження і пропозиції щодо планової діяльності, обсягом досліджень та деталізації інформації щодо будівництва біогазової електростанції на https://dabi.gov.ua/.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка