На Дніпропетровщині будують дитячий садок з сонячними панелями на місці пустиря

В Обухівці(Дніпропетровська область) будують дитячий садок з сонячними панелями на місці колишнього пустиря.

Двоповерховий дошкільний навчальний заклад зводять «з нуля» за шведським проектом, передає Інформатор.

На даху будівлі встановлять сонячні батареї, завдяки яким дитсадок у Обухівці буде повністю незалежним від зовнішніх джерел енергії. Новий дошкільний заклад матиме підлогу з підігрівом і котельню на альтернативному паливі.

На даний момент перший поверх сучасного дитячого садка вже побудований - зараз підрядники зводять другий поверх та котельню. Будівельники планують завершити корпус до зими, потім візьмуться за внутрішні роботи.

Дошкільний заклад у Обухівці зможе прийняти 115 дітей. "В черзі до нового садка вже більше 200 дітей, - розповідає директор НВК No 2 Любов Гладка. - Батьки прагнуть записатися як можна раніше у новий дошкільний заклад".

В Обухівці ніколи не було дитсадка: жителі виховували дітей вдома або возили у Дніпро. "Дитячий садок - наболіле для нас питання, - каже мешканка Обухівки Віра Усачова. - За моєю дитиною дивилася бабуся, тепер я сама вже маю онуків, а дошкільної установи так і немає - не можемо дочекатися, коли відкриють садок, і діти будуть виховуватися біля будинку".   Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка