На Дніпропетровщині 80 громад отримали соціальні гранти з енергозбереження на суму більше 3 млн грн

Цього тижня Дніпропетровська облрада підбила підсумки традиційного конкурсу міні-проектів з енергоефективності та енергозбереження, нагородивши його переможців. Ними стали 80 локальних громад (ОСББ, ОСН, ЖСК) з Дніпропетровська, Кривого Рогу, Нікополю, Павлограду та Марганця. Тепер вони зможуть реалізувати запропоновані енергоефективні заходи у своїх будинках, йдеться у офіційному повідомленні Дніпропетровської облради.

Загальна сума грантів від обласної ради переможцям склала більше 3 мільйонів гривень, ще 1 млн 728 тис. грн. (33%) – співфінансування від самих громад, 583 тис грн надають партнери.

Дана ініціатива працює ще з 2012 року, коли Дніпропетровська облрада першою в Україні запровадила обласний конкурс міні-проектів з енергоефективності та енергозбереження. За 3 роки на Дніпропетровщині реалізовано майже 300 проектів по енергозбереженню на суму більше 16 млн грн, з яких 71% (11,6 млн грн) – грант переможцям від обласної ради.

«З кожним роком все більше громадян розуміють усі переваги участі у нашому конкурсі: ми фінансуємо більшу частину запропонованих ними робіт з енергозбереження. І якщо у 2014-му переможців було лише 65, то цього року соціальні гранти від облради отримали 80 громад», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка