На Дніпропетровщині запрацювала сонячна станція з модулями встановленими у три ряди

Поблизу села Мар'янське(Дніпропетровська область) запустили сонячну електростанцію потужністю 20 МВт, фотоелектричні модулі якої встановили у три ряди.

Проект реалізувала у Зеленодольській об’єднаній територіальній громаді ТОВ «Солар Парк Мар'янське», передає tourdnepr.com

На 40 гектарах встановили понад 58 тис фотоелектричних модулів. Панелі виробництва китайської компанії Jinko Solar Co. Ltd.

«Вперше в Україні електричні модулі на станції розмістили вертикально у три ряди - для поліпшення якості енергії, що генерується, і для зменшення втрат, - каже директор ТОВ «Солар Парк Мар'янське» Юрій Гордєєв. - Вже вийшли на проектну потужність станції».


У проект інвестували майже 308 млн гривень.

У будівництві СЕС були задіяні понад 60 українських компаній. Об'єкт звели у рекордні терміни - за 5 місяців.

Щорічно електростанція буде відраховувати до місцевого бюджету понад 1,5 млн грн податків.


«Зараз на Дніпропетровщині працює 74 наземні сонячні електростанції, серед яких дві найпотужніші СЕС у Європі - Покровська і Старозаводська, - каже голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. - Для громад області сонячні електростанції -це додаткове джерело податків і нові робочі місця".

СЕС вироблятиме щорічно 25 млн кВт-год електроенергії, якої достатньо для майже 24 тис домогосподарств.

«У будівництві СЕС були задіяні понад 60 українських компаній. Об'єкт звели в рекордні терміни - за 5 місяців. Вперше в Україні електричні модулі на станції розмістили вертикально в три ряди-для поліпшення якості енергії, що генерується, і для зменшення втрат. Вже вийшли на проектну потужність станції - це майже 20 МВт», - розповів директор ТОВ «Солар Парк Мар'янське» Юрій Гордєєв.

Панелі станції - від китайської компанії Jinko Solar Co. Ltd, яка входить до п'ятірки кращих виробників сонячних панелей за версією Bloomberg. Вона вироблятиме 25 млн кВт електроенергії на рік - цього достатньо для майже 24 тис домогосподарств.

Щорічно сонячна електростанція у Мар'янському буде відраховувати до місцевого бюджету понад 1,5 млн гривень податків.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка