На Чернігівщині змайстрували електромобіль із запасом ходу 60 км

У Любечі(Чернігівська область) Петро Тарасенко сконструював електромобіль із запасом ходу 60 км.

Чоловік зібрав еко-транспорт для свого 33-річного сина Тараса, який попри діагноз ДЦП щодня їздить на роботу та займається волонтерством, передає Високий Вал.

«До своєї роботи син щодня долає близько кілометра, часто і двічі на день, а інвалідні візки зараз ненадійні, часто ламаються, - розповідає Петро Тарасенко. – Сам придумав конструкцію електромобіля, купив електричний двигун, підібрав акумулятори, ходову частину зібрав з електричного візка до моторолера – перший день Тарас десять годин їздив: і зручніше і безпечніше».

Тарас Тарасенко називає свою машину «Тарасомобіль».

«На електричному самохідному інвалідному візку, який схожий на машину, їжджу вже два місяці, - каже Тарас - Пофарбували його у яскравий оранжевий колір, щоб транспорт гарно було видно на дорозі здалеку».

Електромобіль вдалося зібрати за місяць і 25 тисяч гривень.

Заряду "Тарасомобіля" вистачає на 60 км. «Його максимальна швидкість нижча за швидкість велосипеда - 18 км на годину, - розповідає Тарас. – За 10 хвилин доїжджаю до місцевого будинку культури, де працюю художнім керівником: організовую свята, навчаю дітей співати, зараз готуємось до фестивалю «Київська Русь».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: