На Черкащині будують сонячну станцію потужністю 8,5 МВт

У селі Балаклея(Черкаська область) почали будувати сонячну електростанцію потужністю 8,5 МВт.

Проект реалізує ТОВ "Кваттро Енерджі", а фінансує група інвесторів із Туреччини, передає Сміла.ua

СЕС встановлять на ділянці площею 3,5 га. "На даний момент будівництво у самому розпалі: практично закінчили встановлювати опорні металеві конструкції, завозяться обладнання, сонячні панелі та інвертори" – розповідає директор ТОВ "Кваттро Енерджі" Анатолій Депутат.

Будівництво сонячної станції мають завершити до кінця 2019 року. Електроенергію, яку вироблятиме СЕС планують продавати Обленерго за «зеленим» тарифом.

За словами голови Балаклеївської об’єднаної територіальної громади Ростислава Ситніка, в бюджет ОТГ надходитиме податок на прибуток у розмірі понад 10 млн гривень. «Інвестор зобов’язався забезпечити електроенергією вуличне освітлення громади, а це за вартістю більше 200 тис. гривень», - зауважує він.

На будівництві сонячної електростанції працює близько 200 робітників з числа місцевих жителів, розповідає Ростислав Ситнік, додаючи, що під час експлуатації планується влаштувати на роботу понад 20 працівників.

Також Балаклеївська сільська рада надала ТОВ "Кваттро Енерджі" дозвіл на виготовлення проекту землеустрою на ще одну земельну ділянку площею 17 га за межами населеного пункту для будівництва сонячної електростанції.

Передбачається, що група інвесторів із Туреччини побудує у Черкаській області сонячні електростанції загальною потужністю 32,5 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: