На Черкащині з'явилися класи, де навчають дітей сортувати й переробляти сміття

У місті Сміла(Черкаська область) у двох школах створили класи, де учнів навчають сортувати й переробляти сміття.

Екокласи організував Молодіжний простір "Всі свої" міського центру соцслужб, передає greenpost.ua

Заняття проводять після уроків, а відвідувати їх школярі можуть за бажанням.

У Смілянській школі №7 створення екокласів ініціювали дві старшокласниці, яким допомогла вчителька Ольга Мельник, яка збереженням довкілля переймається не один рік. «Розповідаємо про види пакувань, знаючи які можна правильно сортувати сміття, - зауважила Ольга Мельник. - Всі позначки і абревіатури треба вміти «читати» для роздільного збору вторинної сировини».

Ініціатори вважають, що основні принципи поводження з відходами, компостування та сортування сміття знадобляться кожному. «Хочемо зробити Смілу чистішою, а час проведений у школі – цікавішим», - розповіла одна з дівчат Анна Яременко. - Такий екоклас буде більш зрозуміліше пояснювати біологію, хімію, але це все ж таки буде відрізнятися від того, що нам дають у школі, тобто там будуть формули з хімії, але й інформація про переробку, як правильно це робити».

Збереженню довкілля поки що навчатимуть восьмикласників. Зараз відвідувати заняття зголосилися 15-ро дітей, розповіла директорка закладу Мар’яна Криворучко.

"Це не просто одноразова акція по збору макулатури, обговорюємо, які є види маркування, де його сортують, що не сортують, - розповідає фахівець Молодіжного простору "Всі свої" Євген Матвеєнко. - У нас є особистий чат, де учні отримують певне домашнє завдання, яке повинні виконати, до ініціатив дітей долучаються батьки і такими чином підвищуємо екокультуру".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка