На Черкащині працюють сонячні станції загальною потужністю 22 МВт

Станом на 22 травня 2020 року у Черкаській області працюють сонячні електростанції загальною потужністю 22,47 МВт.

На даний час у області вже діє 19 СЕС, передає dr.ck.ua

Сонячні електростанції встановлені у містах Черкаси, Канів та Золотоноша та у Золотоніському, Звенигородському, Канівському, Корсунь-Шевченківському, Кам'янському, Тальнівському, Черкаському, Чигиринському, Чорнобаївському та Уманському районах.

Станом на початок року сонячні дахові станції загальною потужністю 16,89 МВт встановили 687 домогосподарств у Черкаській області.

За І квартал 2020 року сонячними електростанціями вироблено 17,2 млн кВт-год електроенергії або 3,72% від загального виробітку (всього вироблено 463,5 млн кВт-год). Таким чином, частка генерації електричної енергії сонячними електростанціями у загальному виробництві збільшилась за I квартал на 3%.

За словами завідувача сектору енергетики та енергоефективності Владислав Черній, за кошти інвесторів у селах Вітове і Рацево у Чигиринському районі планується побудувати та ввести в експлуатацію сонячні електростанції потужністю близько 55 МВт.

За 2019 рік усіма сонячними електростанціями вироблено 10,6 млн кВт-год електроенергії, що у 18 разів більше, ніж за 2018 рік (0,58 млн кВт год), або 0,71 % від загального виробітку - всього за рік вироблено 1494,8 млн кВт-год.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка