На Буковині будують потужну сонячну станцію на заболочених землях

Біля села Новоселиця(Чернівецька область) готують до запуску сонячну електростанцію потужністю 50МВт.

Проект реалізує ТОВ "Екотехнік -Тарасівці", передає molbuk.ua

СЕС зводять на заболочених, непридатних для сільського господарства землях загальною площею 108 гектарів.

«Земля під будівництво електростанції була передана в оренду на заболочених ділянках, де сільгоспвиробництво не було можливим, - каже Ігор Кохал, сільський голова Тарасівців. - Тепер бюджет села матиме прибуток: у 2020 році в сільський бюджет надійдуть значні кошти, які будуть спрямовані на розвиток сільської інфраструктури, приміром, почнеться будівництво нового сучасного стадіону».

Між Тарасівцями і Ванчиківцями встановили 210 тисяч сонячних панелей протяжністю 2,5 км. «Сонячна станція у Новоселиці стане однією з найбільших у Західній Україні», - розповідає виконроб будівництва Олег Чайка.

Електроенергію, якої вистачить на десять подібних Новоселиці населених пунктів, постачатимуть у загальну мережу за «зеленим» тарифом.

Будівництво СЕС розпочали торік, сонячні панелі встановили у серпні. Сонячну станцію зводили буковинські фірми "Техмонтаж ", "Зелене Поділля", "Солар-Стальконструкція" із Дніпра, приватні підприємці, місцеві жителі. Монтажні роботи здійснювало до 260 спеціалістів. На СЕС працюватиме на постійній основі понад 25 осіб.

 

Передбачається, що СЕС введуть в експлуатацію на початку березня.

Засновником ТОВ "Екотехнік-Тарасівці" виступає вінницька фірма "Солар Дженерейшн " .

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка