На Алясці з’явився перший електричний шкільний автобус

Перший електричний шкільний автобус у штаті Аляска незабаром обслуговуватиме учнів. Хоча вартість електричного автобуса вища, ніж у стандартного, він повинен окупитися в довгостроковій перспективі більш дешевими витратами на паливо і технічне обслуговування. Проїзд електричного автобуса коштує 19 центів за милю в порівнянні з 54 центами за милю для автобуса з дизельним двигуном, пише Аlaskas news source.

За допомогою грантових коштів в автобусного парку встановили сонячні панелі, що покриватимуть витрати на електроенергію під час підзарядки автобуса. Ще одна перевага автобуса на електротязі – безшумність. Запас ходу автобуса – близько 200 км. Зазвичай, маршрут цього шкільного автобуса близько 100 км. Тому навіть при включенні обігрівачів, які споживають більше електроенергії, запасу ходу вистачать.

Компанія Thomas Built Buses з Північної Кароліни, яка випустила автобус, дуже зацікавлена ​​в тому, щоб побачити, як він буде працювати в холодну погоду. Взимку температура на Алясці може опускатися до 40 градусів нижче нуля.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка