НКРЕКП запроваджує публічні договори на приєднання до електричних мереж з червня

З 1 червня 2021 року в Україні запроваджуються публічні договори на приєднання до електричних мереж.

Нововведення оприлюднив членом НКРЕКП Дмитром Коваленком 17 травня, передає expro.com.ua

«З 1 червня всі договори на приєднання стають публічними, тобто типовими та такими, які підписуються споживачем, який приєднується, автоматично – шляхом внесення авансового платежа, - пояснив Дмитро Коваленко. - Ідеологія змінюється кардинально: підписання публічного договору здійснюється шляхом авансового платежу, фіксована оплата, будь-які інші зміни у цьому договорі – це окрема дія операторів систем розподілу(ОСР) або споживачів, наслідки якої повинні бути оцінені, ніякого нав’язування на етапі укладання договору бути не може».


Також комісія зменшує пакет документів, які має подавати споживач до ОСР для приєднання обладнання, зокрема, не потрібно буде надавати копії документів, що підтверджують право власності, та топографо-геодезичний план (місця розміщення об’єктів споживача). «Ці документи вже надавати не треба, замість цього необхідно зазначати значення даних електронних реєстрів від розташування точки приєднання, - пояснив член НКРЕКП. - Все інше повинен зробити оператор системи розподілу».


Як зазначили у НКРЕКП, з 1 червня вже більше не потрібне погодження в ОСР проектів внутрішнього електропостачання напругою нижче 27,5 кВ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка