НАСА випустило карту ймовірних затоплень через глобальне потепління

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору(НАСА) створило он-лайн карту ймовірних затоплень в умовах глобального потепління.

Як зазначають у National Aeronautics and Space Administration, сервіс візуалізує наслідки майбутнього підвищення рівня Світового океану використовуючи дані звіту Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК), передає ecosphere.press

На онлайн-карті користувачі можуть вибрати будь-яку точку Світового океану або берегових ліній і дізнатися, що станеться з цією територією у період з 2020 по 2150 роки.

Карта наочно показує прогнози авторів доповіді у зрозумілій формі, включаючи зміни температури, скорочення крижаного покриву і викидів парникових газів.

При створенні сервісу використовувалися дані супутникових знімків і наземних приладів, комп'ютерного аналізу і різних сценаріїв наслідків кліматичної кризи.

Доступний інструмент прогнозування рівня моря дозволить країнам підготуватись до можливих стихійних лих і облаштовували берегові лінії у містах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка