NASA представило електричний літак Maxwell X-57

Літальний апарат з 14-ма електродвигунами підніметься в повітря до кінця 2020 року. Головне завдання конструкторів – забезпечити його акумуляторами, достатніми для далеких перельотів.

Транспорт вважається одним з головних джерел парникових газів. Розв’язанням цієї проблеми може стати відмова від двигунів на викопному паливі. Однак прогрес в цьому напрямку залишається нерівномірним: якщо електромобілі вже стали звичним явищем, то електрична авіація все ще сприймається екзотично, передає Digital Trends.Свій внесок в розробку електролітаків зробило NASA, показавши експериментальний літальний апарат Maxwell X-57. Замість традиційних двигунів внутрішнього згоряння він забезпечений 14 електричними, які більш ефективні, не виробляють викидів вуглекислого газу і менше шумлять. Живлення літака здійснюється від літій-іонних акумуляторів.

Нинішня версія Maxwell X-57 поки що не готова до комерційного використання, це ранній прототип. Кінцева мета проекту – розробити технології, які зроблять авіаційну галузь більш екологічно чистою і ефективною.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка