Миколаїв стане першим містом України, в якому всі школи перейдуть на сортування сміття

З листопада цього року всі школи Миколаєва перейдуть на щоденне сортування відходів. Завдяки цьому школи зможуть заробляти від 600 до 7 тисяч гривень на місяць, пише podrobnosti.mk.ua.

Президент екологічної громадської організації «Let`s do it, Ukraine» Юлія Мархель розповіла, що пілотний проект із сортування сміття вперше був організований в Миколаєві в 2016 році, проте сьогодні він став національним проектом, який тепер реалізують багато міст України.

Сортуванням відходів займатимуться 67 миколаївських шкіл, але залучити до цього сподіваються і дорослих:

«Якщо школярам це «фан», інтерес і щось нове, щось європейське, то для дорослих це буде трохи складніше. Це інша система, інший підхід. Наступного місяця всі лідери, які зараз працюють на зборах, будуть вчити сортувати, прищеплювати любов і робити школу екологічною».

Наступним етапом після сортування сміття буде створення рейтингу еко-шкіл Миколаєва. Рейтинг мотивуватиме учнів до кращих результатів. Крім того, сортування приноситиме школам щомісячний дохід – від 600 до 7 тисяч гривень. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка