Munich Re випускає 20-річні «зелені» облігації обсягом €1 млрд

Німецька перестрахувальна група Munich Re запустила «зелені» субординовані облігації обсягом €1 млрд.

Компанія робить це вдруге у своїй корпоративній історії, передає interfax.com.ua

«Облігації мають купон у розмірі 1% і підлягають погашенню у 2042 році, - пояснює німецька група. - Випускаючи облігації, Munich Re зміцнює свою капітальну базу, приділяючи особливу увагу можливостям зростання, які з'являються на багатьох ринках перестрахування».

Випуск другого траншу зелених облігацій в історії компанії підтримує кліматичну стратегію компанії.

Munich Re у рамках програми Ambition 2025 прийняла широку програму захисту клімату з конкретними цілями для своїх інвестицій, страхового бізнесу та операцій.

Німецька перестрахувальна група буде використовувати залучений капітал для фінансування або рефінансування стійких проектів відповідно до концепції «зелених» облігацій компанії. Проекти включають у себе інвестиції в акціонерний капітал і позикові кошти у поновлювані джерела енергії, енергоефективність, екологічно чистий транспорт, «зелені» будівлі, стійке управління водними ресурсами і стічними водами, екоефективну економіку і/або економіку замкнутого циклу, а також екологічно стійке управління природними ресурсами і землею.

У 2020 році Munich Re випустила «зелені» облігації вперше – обсягом 1,25 млрд євро ($1,46 млрд). Облігації мають купонний дохід 1,25% і підлягають погашенню у 2041 році.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка