Можна і без коштів зменшити емісію парникових газів

Величезну кількість енергії можна заощадити в Польщі і зменшити емісію СО2 на 2 млн тон щорічно тільки завдяки досконалому законодавству, стверджує д.Міхал Козак, віцепрем’єр Товариства з Розрахунків Енергії (Stowarzyszeniе ds. Rozliczania Energii).

15-20% щорічного заощадження енергії можна досягти застосовуючи чіткий облік і керування споживанням. 

Міхал Козак переконує, що в Польщі 3 млн приміщень не має засобів обліку теплової енергії. Згідно з директивами ЄС про енергоефективність, Польща має складне завдання по інсталяції цієї кількості лічильників.

Для цього планують вже в цьому році внести зміни в законодавство, котре внормує це питання. І тоді облік споживання стане стимулом економії без використання коштів.

Облік є дуже важливим елементом раціонального використання виробленої енергії. Польща розробляє нове законодавство про енергоефективність, котре враховує директиви ЄС (директива EED). Заплановані норми повинні включати вимоги економії (ощадного використання) енергії. Разом з тим, це створить суттєві зміни в свідомості енергоощадного споживання.

Ці важливі перспективні питання зменшення шкідливого впливу на довкілля від надмірного використання енергії, обговорювалися в Катовіцах підчас Польського Конгресу Відновлювальної Енергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка