Можна генерувати електроенергію сидячи за робочим місцем

Сидячий спосіб офісних працівників вимагає збільшення рухової активності для підтримання нормального стану організму. Відтепер активні офісні працівники можуть проводити ефективну фізичну діяльність, сидячи за столом. Американські винахідники сконструювали велотренажер Cubii, котрий дозволяє займатися фізичними вправами під час сидіння за робочим столом.

Прилад, довжиною 60 см встановлюється під робочим столом. Працівник може крутити педалі пристрою, отримуючи більш руховий спосіб існування.

1.jpg
 
Для фінансування розробки цього проекту винахідники скористалися способом спільнофінансування (Kickstarter). Для першого варіанту пристрою необхідно було зібрати 80 тис. доларів США. Автори проекту оголосили свою ідею і запросили до фінансування активних, небайдужих осіб. За 40 днів було зібрано в 4 рази більше коштів, ніж передбачалося.

Читайте також: Технології відновлюваної енергетики в Україні стануть доступні кожному

Конструктори впевнені, що збільшення активності ніг протягом сидячого періоду роботи, позитивно позначиться на загальному стані організму. Планують обладнати тренажер електричним генератором. Це дозволить здійснити підзарядку мобільних телефонів за принципом USB.   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка