Мотокрос на електромотоциклах стає реальністю завдяки КТМ Freeride-E

В австрійському містечку, де проживає трошки більше 5 тисяч осіб, знайшлися інженери, котрі розробили інноваційний електричний кросовий мотоцикл КТМ Freeride-E. Новий КТМ має незвичний дизайн – у нього привід зубчатим ременем на задньому колесі і консольне кріплення коліс. Дизайн можна назвати зручним і стильним.
Максимальна сила електромотора 15 к.с. Батарею можна заряджати від звичайної електричної розетки – за кілька годин. Ємкість батареї 4,36 кВт*год. Підзаряджає батарею і система рекуперації при гальмуванні.

Мотоцикл може розвинути 85 км на годину. Одного заряду вистачає на годину їзди. Після тисячі циклів перезарядки батарею слід замінити, що відбувається через три роки експлуатації.


Везе мотоцикл за допомогою синхронного двигуна із збудженням від постійних магнітів. Має водяне охолодження. Маса самого мотоцикла виносить 140 кг, а батареї – 60 кг. 

Ходові параметри електромотоцикла подібні до бензинового з 125-кубовим двигуном. Але суттєва різниця в тому, що новий немає вихлопної труби, що відповідно дозволяє йому бездимно проїхати містом до 60 км, ще й не створювати такий потужний шум, котрий вже звично асоціюється з мотоциклами. 

Стиль  та екологія – суттєвий признак нового мотоцикла. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка