Море як джерело альтернативної енергії

У Великобританії видані концесії на проекти в морській енергетиці. The Crown Estate, організація котра займається майном британської корони, інформує про підписання угод на 11 проектів розробки енергетики за допомогою морської енергії.         
Проекти передбачають використання енергії морських хвиль і морських течій для виробництва електроенергії. Шість проектів будуть демонстраційними. Інші п’ять, стануть комерційними проектами з потенціалом від 10 до 30 МВт.
Надаючи такі дозволи, розраховують на те, що такий підхід принесе розвиток комерціалізації даної технології виробництва електроенергії. Цей напрямок може стати ключовим для повного використання потенціалу британських проектів в морській енергетиці. До розвитку цього напрямку енергетики підштовхують тенденції збільшення зацікавленості ринку енергетики у використанні хвиль і течій. Тут Великобританія є світовим лідером. 
Важливим є ще й те,що при впровадженні такої технології, збільшується в цілому розвиток економіки, створюються тисячі робочих місць. Адже цей сектор може оперувати 4 млрд. фунтів щорічно до 2050 року, і то тільки беручи до уваги виробництво електроенергії на експорт. 
Серед 11 концесій, три будуть на побережжі Англії, чотири на водах Шотландії, одна в Північній Ірландії та три на побережжі Уельсу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка