Мобільна сонячна електростанція Ecos PowerCube допоможе при катастрофах

Що ви можете зробити з коробкою розміром з транспортний контейнер, декількох потужних сонячних панелей і декількох батарей? Судячи з усього, ви можете творити чудеса, оскільки компанія Ecosphere Technologies продемонструвала свій останній продукт, який є справді дивовижний.

Вони взяли всі вищезазначені компоненти і зробили самодостатню сонячну електростанцію, яка легко транспортується, може очищати воду, забезпечує доступом до Інтернету та живить громадські будівлі або госпіталі. До всього, там ще є невелика розкладна вітряна турбіна.

"Найбільший у світі генератор на сонячних батареях" - саме так виробник описує "Ecos PoweCube". По суті, це ящик розміром з транспортний контейнер, який оснащений сонячними батареями, що розкладаються як тільки він буде доставлений в потрібне місце. У розгорнутому вигляді його площа збільшується в три рази, що значно збільшує потужність. Енергія іде на живлення бортової системи очистки води, Інтернет передавача, з радіусом дії в 50 км. Бортові батареї забезпечують збереження надлишкової енергії. Тут можете подивитися коротку відео демонстрацію.

military-lg-2.jpg

humanitarian-lg-2.jpg

disaster-lg-1.jpg

Контейнер дуже мобільний завдяки спеціально підібраним розмірам, тому він може транспортуватися будь-яким транспортом для морських контейнерів: у повітрі, на воді, залізницею, тощо... Це робить його особливо корисним у тих місцях, де існує гостра необхідність в подачі аварійної енергії або у важкодоступних місцях, де підключення до мережі неможливе.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка