Між Данією і Великобританією прокладають найдовший у світі кабель для постачання електроенергії з ВДЕ

Компанія Siemens Energy Ltd почала будівництво найдовшого в світі кабелю постійного струму між Великобританією та Данією. Інфраструктурний проект Interconnector Viking Link матиме пропускну здатність 1,4 ГВт. Кабель буде 765 км завдовжки та простягатиметься по дну Північного моря та по суші. Він з’єднає Бікер-Фен у Лінкольнширі, Великобританія та Ревсінг у Південній Ютландії, Данія, щоб забезпечити спільне використання чистої енергії, пише National Grid.

2.JPG

Цей великий будівельний проект не тільки створить місцеві робочі місця, але й підвищить нашу енергетичну безпеку, зменшить рахунки для споживачів та надасть домашнім накопичувачам відновлюваної енергії більший шанс експортувати електроенергію по всьому світу.

Після завершення будівництва до кінця 2023 року підводний електричний кабель вартістю 2 мільярди євро зможе постачати відновлювану енергію для живлення півтора мільйонів будинків у Великобританії. До 2030 року 90% електроенергії, що імпортується через національні електромережі, буде з відновлюваних джерел.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка