Місце для реалізації ідей енергоефективності

В кінці серпня знову буде «мозковий» штурм пошуку нових технічних рішень для запровадження сталого енергетичного майбутнього. За сприяння громадських активістів із Greencubator відбудеться енергетичний марафон TeslaCamp, котрий об’єднає професіоналів та ентузіастів на основі української платформи енергоінновацій. 
 
Розробників корисних новинок, котрі потрібні нашому суспільству та направлені на покращення довкілля, запрошують на 29-31 серпня до участі в «хакерському марафоні (хакатон)» по темі сонячної енергії. Місце зустрічі – біля селища Осещина на Десні.

Тут можна буде показати та реалізувати, при можливості, свої новаторські ідеї під час фестивалю енергетичних та соціальних інновацій. Метою заходу є зібрати разом знання українських та міжнародних активістів, які створюють доступну енергетику, котра буде дружньою для людей та планети. 


Хакатон стимулює пошук прогресивних рішень для відновлювальної енергії, підтримує енергоефективні інновації і методи сталого розвитку. Тут можна обмінятися досвідом та знаннями про технології, розробку бізнес-моделей та впровадження соціальних інновацій. Атмосферу підтримує автономне енергоживлення табору, котре відбувається від «зеленої» енергії. 


Учасниками дискусій будуть цікаві та професійні доповідачі. Відбудеться Human Energy Project для знайомлення з спортсменами, підприємцями, митцями, які мають неймовірні життєві успіхи.

Буде й дитяча програма EnergyKids, парад електромобілів, демонстрація розробок винахідників.

Амбітними словами запрошує до участі один з організаторів хакатону TeslaCamp Роман Зінченко: «Ми прагнемо, щоб Україна стала одним зі світових центрів енергетичних інновацій, Кремнієвою долиною розумної енергетики».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка