Місто в Японії використовуватиме для виробництва енергії хвилі, які спричинили катастрофічне цунамі

У місті Камаїсі на хвилерізі мають намір встановити електростанцію, яка працюватиме завдяки хвилям, які спричинили катастрофічне цунамі.

Проект New wave power реалізує у гирлі затоки компанія Marine Energy Co., яка фінансується через чотири компанії, у тому числі місцеву морську інженерну фірму і компанію з електромонтажних робіт, передає asahi.com

Планується встановити обладнання довжиною 10 метрів і шириною 15 метрів на хвилерізі в гирлі затоки Камаїсі - північного міста, яке сильно постраждало 11 березня 2011 року від найсильнішого за всю історію Японії землетрусу, тепер прагне генерувати відновлювану електроенергію, використовуючи енергію моря.

Коли хвилі рухаються вгору і вниз по вертикалі і діагоналі, вони будуть пропускати повітря через канал. Це повітря буде обертати турбогенератор для виробництва електроенергії.

Штучний інтелект буде прогнозувати і контролювати силу хвиль, щоб генератор працював ефективно.

Цільовий річний обсяг виробництва становить 333 000 кіловат-годин, що достатньо для покриття щорічного споживання енергії 83 звичайними домогосподарствами.

"Ми будемо використовувати хвилі, які спричинили катастрофічне цунамі, щоб оживити місцеву громаду в цей час", - сказав Джунічі Огасавара, координатор проекту у Центрі розвитку промислових досліджень і навчання Камаїсі Оцучі.

Чиновники сподіваються, що їхня ідея стане моделлю для інших риболовних портів і віддалених островів по всій країні.

"За допомогою хвильових електростанцій віддалені острівця за межами Японії зможуть отримати невелику кількість енергії», - сказав Джунічі Огасавара.

Відносно невеликий обсяг енергії буде зберігатися і використовуватися локально на портових спорудах, системах, що контролюють стаціонарні мережі та інші пристрої, пов'язані з рибальством. Генератор зможе забезпечувати електроенергією інші джерела в інших місцях під час надзвичайних ситуацій.

Міністерство навколишнього середовища доручило докласти зусиль для сприяння скороченню викидів вуглекислого газу.

В цілому 400 мільйонів ієн(3,6 мільйона доларів США) буде виділено з цього фінансового року по 2022 фінансовий рік на установку одного генератора для технічної розробки і перевірочних випробувань. В кінцевому підсумку відповідно до плану будуть введені п'ять енергоблоків.

У 2015 році Камаїсі був обраний як експериментальне поле для виробництва морської відновлюваної енергії, і з тих пір місто взяло на себе зобов'язання проводити океанічні випробування для виробництва електроенергії на хвилях.

В останньому випробуванні візьме участь дослідницький центр передових наук і технологій Токійського університету та інша організація, що спеціалізується на виробництві електроенергії з енергії хвиль.

Чотири компанії в Камаїсі підтвердять конструкцію і безпеку обладнання, перш ніж воно буде введено в практичне використання. Генераторна установка буде введена в експлуатацію у червні наступного року і буде працювати протягом дев'яти місяців поспіль.

Керівники проекту сподіваються скоротити витрати і поліпшити продуктивність обладнання до 2025 року, щоб його можна було випускати серійно. Ідея полягає в тому, щоб до 2030 року інші муніципалітети та рибопромислові порти з морськими стінами впровадили цю систему по всій країні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка