Місто на Сумщині запустило 2-мегаватну котельню на біопаливі

У місті Білопілля(Сумська область) запрацювала котельня на біомасі потужністю 2МВт.

Біоенергетичний проект спільно реалізували словацька компанія «Národná energetická» та чеська компанія «RSJ Investments», передає saee.gov.ua

Твердопаливний котел чеського виробництва встановили у ході модернізації. Відтак, котельня на біомасі забезпечуватиме 16-тисячне місто теплом.


Використання біомаси для генерації тепла дозволить Білопіллю зменшити залежність від газу та економити кошти, ефективно використовувати місцеві види палива, створить додаткові робочі місця (обслуговування котельні, збір і постачання сировини, суміжні галузі); забезпечить податки до бюджету та дешевшу теплову енергію для населення і бюджетної сфери порівняно із тепловою енергією, виробленою з використанням газу, а також гарантоване теплопостачання навіть у разі відключення газу.

«Ми реалізували проект попри складнощі пандемії, - зауважили під час запуску нового котла Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, представники чеських та словацьких компаній. – Це має надихати громади активно розвивати біоенергетику за участю інвесторів».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка