Містечко на Чернігівщині вибороло кошти на встановлення 1400 світлодіодних вуличних ліхтарів

У місті Мена(Чернігівська область) встановлять 1400 світлодіодних вуличних ліхтарів замість ламп розжарювання і дугових ртутних лам(ДРЛ).

Проект модернізації застарілого зовнішнього освітлення, реалізація якого вже розпочалася, розрахований на два роки і передбачає також оновлення електромереж і щитових ящиків з електроавтоматикою, передає Gorod.cn.ua.

Грант на осучаснення вуличних світильників українське місто вибороло в рамках Програми східного партнерства ЄС "Демонстраційні проекти угоди мерів ЄС". Мена потрапила у список відібраних в Україні, Білорусі і Молдові міст, меріям яких вдалось довести, що реконструкція застарілої системи дозволить зменшити обсяги електроспоживання і, як наслідок, економити бюджетні кошти. Успішно впорався із завданням також Самбір(Львівська область), білоруський Полоцьк, а також молдавські Сороки, Окниця та Кантемір.

Як результат, 80% коштів(500 тисяч євро) на реалізацію проекту з модернізації вуличного освітлення у Мені виділить ЄС, а 20%(138 069 євро) – міськрада.

Встановлення світлодіодних світильників у місті розпочалося практично відразу після підписання у грудні 2015 року договору між міськрадою і генеральним підрядником. Згідно з документом, на першому етапі реалізації проекту будуть замінені кабельні лінії і 124 застарілих ліхтаря (крім установки, підрядник забезпечує можливість регулювати яскравість освітлення нових світильників - в різних місцях і в різний час доби).Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка