Минулого року у світі встановили 118 ГВт сонячних потужностей

Сонячна фотоелектрична енергія домінувала як основна нова потужність з виробництва електроенергії, додана у всьому світі минулого року. Показник сонячних потужностей сягнув 118 ГВт, за даними Bloomberg New Energy Finance (BNEF).

У новому звіті BNEF йдеться, що сонячні електростанції перевищують всі інші технології в десятках країн, включаючи Австралію, Індію, Італію, Намібію, Уругвай та США. За словами BNEF, ця технологія була найпопулярнішою, що застосовується у третині країн, що становить 45% нових потужностей, доданих у 2019 році, передає Renews.biz.

Всього за останній календарний рік 81 країна побудувала принаймні 1 МВт сонячних електростанцій. У звіті підкреслюється, що сонячні потужності у світі зросли з 43,7 ГВт в 2010 році до 651 ГВт станом на кінець 2019 року.

На вітер та сонячну енергію припадало понад дві третини 265 ГВт нових електростанцій, збудованих у всьому світі в 2019 році. Включаючи гідроенергію, відновлювані джерела енергії становили три чверті введених в експлуатацію потужностей 2019 року.

Аналітик BNEF стверджує, що різке зниження витрат на сонячне обладнання, а саме модулі, зробили цю технологію широко доступною для будинків, підприємств та мереж.

У 2019 році на сонячну енергію припадало 2,7% виробленої електроенергії у всьому світі, порівняно з 0,16% десять років тому. BNEF очікує, що ринок буде продовжувати зростати, і в 2022 році буде побудовано 140-178 ГВт нових сонячних електростанцій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: