Мінприроди відібрало ліцензії у трьох псевдоутилізаторів небезпечних відходів

Міністерство екології та природних ресурсів анулювало ліцензію на поводження з небезпечними відходами трьом підприємствам.

Відомство позбавило права збирати, зберігати та перевозити небезпечні відходи ТОВ "Еко-пром-сервіс", ТОВ "Віностр" та Приватне підприємство "Олестас" 30 березня, передають УНН

Загалом протягом першого місяця весни Мінприроди відмовило у видачі ліцензії на поводження із отрутохімікатами чотирьом підприємствам: ТОВ "Втормаг", ТОВ "А-Енерго", ТОВ "Промснаб-Миколаїв" та Хмельницькому обласному протитуберкульозному диспансеру.

Разом з тим, у березні ліцензію на поводження із небезпечними відходами отримали Приватне підприємство "Полімет" та ТОВ "Укрекологістика".

Мораторій на перевірки бізнесу, який анулювали в кінці 2017 року, і відсутність нагляду з боку профільного Міністерства, призвів до вивозу отрутохімікатів у яри та лісосмуги. 

У 2018 році Мінприроди планує перевірити 130 утилізаторів небезпечних відходів. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка