Мінінфраструктури проведе тендер на закупку 50 зарядних станцій для електромобілів за 4,5 млн. грн.

Цього року Міністерство інфраструктури України планує провести тендер для придбання 50 зарядних станцій для електромобілів. Їх приблизна вартість становитиме 4,5 млн грн., передає Інтерфакс-Україна.

Зарядки сподіваються придбати у вітчизняних виробників. Станції хочуть встановити в основних аеропортах країни. В майбутньому мають створити окреме державне підприємство, у віданні якого знаходитимуться зарядні станції для електрокарів.
Ці заходи спрямовані на розвиток ринку електротранспорту в Україні та стимулювання національного виробництва. Метою України є частка продажів електромобілів серед інших авто – 15% вже в 2020 році, а також власне виробництво електрокарів.Міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив ініціативи до 1 січня 2021 року звільнити ввезення електромобілів від сплати ПДВ, що знизить вартість електрокара на 16,8%; звільнити від сплати реєстраційного збору в ПФ при першій реєстрації до 1 січня 2021 роки (ще мінус 4,8% вартості) і до тієї ж дати – звільнити від сплати акцизу, що знизить вартість авто на EUR109.

При виробництві українських електромобілів також пропонувалося до 1 січня 2028 року звільнити продаж електромобілів від сплати ПДВ, до 1 січня 2021 року – від сплати реєстраційного збору в ПФ при першій реєстрації, а встановити нульове мито на імпорт комплектуючих до електромобілів та 180 днів відстрочки для сплати ПДВ. Виробники автівок на електротязі також матимуть пільгову ставку податку на землю до 1 січня 2028 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка