Меткомбінат Ілліча економить понад 60% електроенергії завдяки встановленню LED-світильників

У листопрокатному цеху Маріупольського Меткомбінату Ілліча встановили 1,5 тисяч LED-світильників.

Нові лампи, які не лише забезпечують більший комфорт і безпеку, а й економлять понад 60% електроенергії, облаштували у рамках енергосервісного проекту, який реалізує компанія з енергоефективності ДТЕК ЕСКО.

Загалом модернізація системи освітлення передбачає установку 2,2 тис. LED-світильників, які дозволять економити 7,2 млн кВт∙год електроенергії у рік і знизити викиди в атмосферу на 6440 тон СО2.

"Завершити роботи плануємо до кінця листопада, - розповів менеджер проектів ДТЕК ЕСКО Андрій Іванько. – Використовуємо обладнання відомої компанії Philips і бачимо, що економія електроенергії вже зараз трохи перевищує наші очікування».

Компанія інвестує у проект понад 20 млн гривень власних коштів.

Зараз працівники можуть наочно порівняти, наскільки LED-лампи краще, ніж старі світильники освітлюють виробничі ділянки цеху, зазначає начальник відділу з енергозбереження ММК Ілліча Віталій Головченко. "Модернізація електроосвітлення поліпшить умови праці для персоналу, знизить енергоспоживання і підвищить рівень освітленості, - говорить він. - Нові світильники дуже надійні і можуть працювати без заміни більше 5 років».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка