Мережа McDonald’s в Україні відмовилась від пластикових стаканів на користь паперових

З середини червня мережа закладів швидкого харчування McDonald's в Україні почала поступово переходити на паперові склянки для холодних напоїв: лимонаду, шейків і газованих напоїв. Традиційно вони подавалися в пластикових стаканах, тоді як для гарячих напоїв використовувалися паперові, передає ITC.ua.

Паперові стакани для напоїв McDonald's Україна виробляються з 100% целюлози з сертифікованої сировини PEFC фінською компанією Huhtamäki. Участь в Програмі схвалення лісової сертифікації (Programme for the Endorsement of Forest Certification, PEFC) означає, що заготівля деревини не загрожує біорізноманіттю і не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів.

Відмова від пластикового посуду є частиною глобального зобов'язання компанії McDonald's до 2025 року повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з відновлюваної, сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Крім того, всі пакувальні матеріали з ресторанів повинні піти на вторинну переробку.

У McDonald's відзначили, що щомісяця з кухонь ресторанів йдуть на переробку харчові відходи, більше 70 тонн паперу і понад 5 тонн пластику. У 2019 компанія відмовилася від пластикових кришечок для Макфлурі, що дозволило зменшити кількість відходів на 27,5 тонни пластику в рік.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка