Менш ніж за 10 років глобальний прибуток від сонячних установок складе більше $1.2 трильйонів

Таку цифру оприлюднила нещодавно дослідницька компанія Navigant Research. З урахуванням нової бізнес-моделі щодо зменшення бар’єрів та підтримки з боку урядів країн «сонячних» проектів, аналітики прогнозують, що з 2015 по 2024 рік глобальний прибуток від роботи сонячних установок складе більше 1.2 трильйонів доларів, повідомляє ресурс BusinessWire.com

Navigant Research зазначають, що після багатьох років нестійкого ціноутворення та нестабільності, ринок сонячної енергетики нарешті більш-менш стабілізувався. Саме у 2015 році, на думку експертів, сонячна енергетика почала на рівних конкурувати з традиційними джерелами енергії. Справа в тому, що минулий рік охарактеризував початок нової бізнес-моделі, яка передбачає більшу різноманітність енергетичних технологій і досліджень, на чолі яких стоїть сонячна генерація.  

Аналітики підкреслюють, що така зацікавленість з боку урядів різних країн розвитком поновлюваних джерел енергії загалом і сонячної енергетики зокрема пов’язана з екологічними факторами. Крім того, урядовці все більше зацікавлені у активізації ВДЕ, оскільки бачать в них напрямок до енергетичної незалежності. Тому «зелена» енергетика у найближчі декілька років матиме активну державну підтримку. 

Крім того, нові бізнес-моделі (використання «зелених» облігацій, сонячної оренди та інше) збільшать привабливість сонячних проектів для приватного капіталу, що у свою чергу збільшить рівень прибутковості цього ринку. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: