McDonald’s запустить перший ресторан з нульовим споживанням енергії

У місті Орландо, штат Флорида запрацював перший ресторан McDonald’s з нульовим споживанням енергії.

Підприємство, яке повністю забезпечується власною відновлюваною енергією, запустили у західній частині парку Walt Disney World на Buena Vista Drive, передає retail

Ресторанний комплекс стане глобальним навчальним центром McDonald’s, де будуть тестуватися рішення для скорочення споживання енергії і води. Запуск підприємства з нульовим споживанням енергії демонструє незмінну прихильність компанії інноваціям у сфері сталого розвитку.

На новому «зеленому» об'єкті McDonald’s дотримуються суворих санітарних та гігієнічних заходів для забезпечення безпеки гостей і співробітників. Зараз ресторан працює на доставку, через сервіс МакАвто і на винос, а пізніше буде відкрито у штатному режимі з можливістю обслуговування відвідувачів у залі.

"Працюємо над тим, щоб вносити свій внесок у сталий розвиток на благо всієї планети, - каже Маріон Гросс (Marion Gross), головний менеджер McDonald’s з постачання в Північній Америці. - Запуск нового підприємства став важливим кроком у стратегії щодо скорочення McDonald’s власного вуглецевого сліду і пошуку ефективних рішень для боротьби зі зміною клімату".


На підприємстві розробленому архітектурним бюро Ross Barney Architects (Чикаго) спільно з архітектором і інженером компанії CPH (Флорида) встановили сонячні панелі на даху, а також на парковці, вбудували фотоелектричні скляні панелі по всій будівлі, зробили автоматизовану систему енергопостачання і пасивну вентиляцію залу, яка дозволяє регулювати температуру і не перешкоджає циркуляції повітря. При цьому ресторан має інтерактивні елементи, завдяки яким гості різного віку зможуть дізнатися про інноваційну концепцію підприємства - від стаціонарних велосипедів, які виробляють електрику і висвітлюють золоті арки McDonald’s, до ігор на планшетах, які розповідають дорослим і дітям про відновлювану енергію.

Дані та інсайти, отримані в ході роботи ресторанного комплексу, також послужать основою для глобальних ініціатив McDonald’s зі сталого розвитку, в тому числі і для досягнення мети компанії - до 2030 року скоротити викиди парникових газів на 36% в підприємствах і офісах у порівнянні з показниками 2015 року.

У перспективі електроенергія, що генерується в рамках проектів компанії в галузі сталого розвитку, буде еквівалентна стандартній роботі більш ніж 2 500 підприємств McDonald’s. Інвестиції компанії, зокрема, допоможуть запобігти приблизно 700 000 метричних тонн вуглецевих викидів щорічно, що еквівалентно посадці 11 мільйонів дерев або скороченню понад 140 000 автомобілів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка