McDonald's встановить зарядки для електромобілів по всій Британії

Мережа ресторанів швидкого харчування Mcdonald's планує встановити зарядні станції для електромобілів у своїх закладах по всій Великобританії.

Проект реалізують у партнерстві з мережею зарядних пунктів для електромобілів InstaVolt, передає popmech

Спеціальні порти будуть встановлені на автостоянках ресторанів Mcdonald's з системою «Авто» - спеціальним вікном, до якого можна під'їхати на машині. Компанія стверджує, що такі електрозарядки дозволять клієнтам заряджати електромобілі до 80% менш ніж за 20 хвилин.

"Ми робимо реальний кроком вперед для тих, хто вже управляє електромобілями, а також для людей, які розглядають можливість переходу, - говорить Пол Помрой, генеральний директор MCDONALD'S UK and Ireland. - З 1300 ресторанами Mcdonald's по всій Великобританії, наша ініціатива означає, що ви ніколи не будете далеко від точки зарядки".

Нещодавно компанія Mcdonald's провела дослідження, щоб з'ясувати, як громадськість сприймає електромобілі. Як показали результати, більше половини людей, які не володіють електромобілем, не готові відмовитися від бензину через відсутність зручних точок зарядки. Дві третини респондентів заявили, що подумають про перехід на електромобіль, якщо ситуація зміниться.

Зараз Mcdonald's активно впроваджує «зелену» політику, наприклад, пропонуючи співробітникам електричні або гібридні транспортні засоби, якщо вони мають право на службові автомобілі.

Остання ініціатива Mcdonald's дозволить Великобританії рухатися у напрямку повної заборони нових бензинових і дизельних автомобілів до 2035 року. Наразі інфраструктура для транспортних засобів на електротязі у країні ще не розвинена.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка