Майже 5 млн грн на енергозбереження отримають багатоквартирні будинки Дніпропетровська

У Дніпропетровську підбили підсумки конкурсу серед ОСББ, ЖБК та житлових асоціацій на отримання соціального гранту від Дніпропетровської облради на енергозбереження. 

40 багатоквартирних будинків у Дніпропетровську отримають майже 5 мільйонів гривень на енергозбереження. Та зможуть модернізувати систему теплопостачання чи утеплити свій будинок ще до початку нинішнього опалювального сезону, йдеться у офіційному повідомленні Дніпропетровської облради. 

Згідно з умовами конкурсу, заявники забезпечують не менше 30% від загальної вартості робіт. Решта суми – кошти обласного бюджету. Переважно, проекти переможців стосуються утеплення фасадів будинку, заміни старих вікон та дверей на енергозбережні, заміни системи освітлення у під’їздах, встановлення приладів обліку. Серед масштабних робіт – модернізація систем теплопостачання.

«Самі жителі обирали найбільш актуальні питання, які необхідно вирішити в їхньому будинку. А ми сприяємо втіленню їх ідеї за допомогою соціальних грантів обласної ради», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка